› Eger w marcu, 2016 - Biuletynie


Eger w marcu, 2016 - Biuletynie.

Witaj w biuletynie Ieger, który utrzyma Cię na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami w i na około Eger w marcu dla nie mówiących po węgiersku turystów i obcokrajowców.

Wczesne Święta Wielkanocne w Marcu sprawią, że zobaczysz jak Eger budzi się ze swojego zimowego snu wraz z szeregiem wydarzeń.Witaj w biuletynie Ieger, który utrzyma Cię na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami w i na około Eger w marcu dla nie mówiących po węgiersku turystów i obcokrajowców.

Wczesne Święta Wielkanocne w Marcu sprawią, że zobaczysz jak Eger budzi się ze swojego zimowego snu wraz z szeregiem wydarzeń.

Między 10, a 11 marca odbędzie się Festiwal Palinki, rodzinny Wielkanocny weekend w Dolinie Pięknej Pani, a świętowanie Poniedziałku Wielkanocnego będzie miało miejsce w murach potężnej fortecy Eger i w  Egerszalók.

Po więcej na ten temat i po wiele więcej innych informacji zjedź na dół i kliknij na jakikolwiek link, który uważasz za interesujący.

Jak zawsze, jeśli masz jakieś pytania, napisz na ten mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.... i nie zapomnij, po wszystkie informacje – co zobaczyć, gdzie pójść w Eger, odwiedź www.ieger.com

 

Czy powinienem przyjechać do Eger w marcu?


Prawdę mówiąc wszystko zależy od tego czego oczekujesz. Według mnie, marzec to dobry czas na wizytę w Eger, kiedy hotele nie są przepełnione, a pogoda jest całkiem przyjemna.

Jednakże, skoro sezon jeszcze się nie rozpoczął, w Eger nie odbędzie się zbyt wiele wydarzeń w porównaniu do cieplejszych miesięcy.

Jednak większość muzeów i wystaw otwiera lub wydłuża godziny otwarcia od 1 marca, więc jest wiele do robienia

Marzec jest wspaniałym czasem na spacer/wspinaczkę na Bukk albo spędzenie zimnych wiosennych wieczorów w gorących kąpieliskach.


Festiwale


Mimo że nie jesteśmy jeszcze w szczycie sezonu turystycznego, to dla osób chcących rozruszać się po zimowym przestoju, znajdzie się kilka festiwali:


Wino

W tym miesiącu w Eger znajdziesz wiele miejsc, które oferują cotygodniowe degustacje wina:

 


Wolimy powyższe miejsca, ponieważ dostępna jest szersza i bogatsza oferta win, niż byłaby w zorganizowanych, przez winiarnie i piwnice, degustacjach.


Zabytki

Nowy dodatek do mnóstwa koniecznych do zobaczenia zabytków w Eger:


Jedzenie i restauracje

Szereg nowych restauracji otworzyło swe drzwi od czasu ostatniego biuletynu:


Targi i antiki

Eger przepełnione jest kulturalnymi wydarzeniami, niestety jednak, nie nadającymi się dla osób nie mówiących po węgiersku. Istnieją jednak wyjątki:


Sport i ćwiczenia

W tym miesiącu sprawdź możliwości oglądania i/lub uprawiania sportu:


Pogoda w Eger w ..... Marcu


Marcowe temperatury w Eger w ciągu dnia sięgają kilkunastu stopni.

W bardzo ciepłe dni, temperatura może skoczyć do 20 stopni, natomiast w zimne - poniżej 10.

W nocy możesz oczekiwać jednocyfrowych temperatur, a nawet okazjonalnego mrozu.

Jak to wiosną można spodziewać się znacznej ilości opadów, a od czasu do czasu śniegu z deszczem/śniegu, ale także rozpogodzeń. Cały słoneczny dzień nie byłby czymś niezwykłym.

Jeśli odwiedzasz Eger w marcu, upewnij się, że zabrałeś ze sobą parasolkę i ciepłe ubrania.Follow ieger.com's board Eger, Hungary on Pinterest.